Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Pani Ewa Piotrowska, nauczycielka języka angielskiego w dwóch Zespołach Szkół naszej gminy, tj. Niecieczy i Otfinowie, została wyróżniona statuetką Nauczyciela Małopolski w kategorii Mała Szkoła w XV Plebiscycie organizowanym corocznie przez Dziennik Polski.

W uzasadnieniu zgłoszenia kandydatury do plebiscytu Dziennika Polskiego czytamy: „Anglistka i ekonomistka, która uczy języka angielskiego w szkołach w Niecieczy i Otfinowie. Kreatywna, inteligentna, aktywna nauczycielka klas szkoły podstawowej i gimnazjum o serdecznej osobowości i prawdziwej pasji do swojego zawodu. Pani Ewa prowadzi wiele inicjatyw na terenie obu szkół, pracuje też naukowo, a w bieżącym roku otrzymała prestiżową statuetkę międzynarodowej organizacji ICIE za kluczowy wkład w organizację I Międzynarodowego Szczytu Młodzieży w Rijece na Chorwacji.”

W szkole oraz na Facebooku trwała prawdziwa kampania wyborcza spontanicznie prowadzona przez uczniów pani Ewy, a po ogłoszonym zwyciestwie radości nie było końca - to najlepsza recenzja dla nauczyciela.

- Już samo zgłoszenie mnie do udziału w plebiscycie było ogromnym zaskoczeniem i wyróżnieniem – wyznaje pani Ewa w wywiadzie dla Dziennika Polskiego, tuż po uroczystej gali wręczenia nagród - Chciałabym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do mojego zwycięstwa, przede wszystkim wspaniałym uczniom, ich rodzicom, Dyrekcji oraz współpracownikom z obu Szkół, Pani Prezes, która prowadzi Szkołę w Niecieczy oraz wszystkim życzliwym mi osobom za wsparcie, zarówno głosem, jak i dobrym słowem. To była bardzo emocjonujaca, ale piękna przygoda. Dziękuję za dobrą energię!

Przypomnijmy, że to już drugie znaczące wyróżnienie na koncie Pani Ewy, niedawno odebrała na Chorwacji prestiżową nagodę dla ludzi zaangażowanych w rozwój oświaty i szkolnictowa wyższego międzynarodowej organizacji naukowej – ICIE z siedziba w Niemczech. 

  
Liczba odsłon: 1188
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.