Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Usłyszeć Grzegorza Turnaua w swoim mieście, to było spełnienie marzeń muzycznych wielu mieszkańców gminy. Wczoraj jego fani oraz wszyscy pragnący usłyszeć niepowtarzalny głos artysty  mieli okazję posłuchać niezapomnianych melodii.

W sumie można by wysnuć tezę, że to właśnie Żabnianie sami zaprosili Turnaua do siebie, bo oddali głosy na projekt sygnowany przez Miejsko- Gminną Bibliotekę Publiczną, który zakładał zaproszenie plejady artystów w ramach realizacji Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Jak wiemy dzięki świetnej mobilizacji udało się osiągnąć poziom głosów, który gwarantuje nam od miesięcy spotkania, czy to z Arturem Barcisiem, Robertem Makłowiczem, czy też koncertującą Eleni. A dokładnie w Dzień Kobiet udało się zaaranżować koncert artysty wymienianego jednym tchem obok Marka Grechuty, Grzegorza Turnaua. Publika dopisała, zarówno liczebnie jak i w kontakcie z artystą, który testował ją jako chórzystów, czy też podczas wspólnych śpiewów. Wspólne brzmienie pianina Turnaua i gitary Jacka Królika pozwoliło posłuchać ciekawie zaaranżowanych utworów. Tuż po zakończeniu koncertu w dniu święta kobiet żabnieńscy samorządowcy nie zapomnieli uhonorować wszystkich pań życzeniami i kwiatami. Natomiast na sali galeryjnej Koło Gospodyń U Tatara z Siedliszowic przygotowało dla wszystkich słodki poczęstunek. Wśród sponsorów wydarzenia była Galeria Żabno i Kwiaciarnia Kolorowe Klimaty. W tak miłej oprawie pojawił się jeszcze raz Grzegorz Turnau, tym razem pozując do zdjęć z fanami i podpisując płyty.

   
Liczba odsłon: 537
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.