Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W związku z rozpoczęciem ostatniego etapu modernizacji Stacji Uzdatniania Wody w Żabnie może pojawić się problem z jakością wody.

Zakończenie modernizacji wymaga czasowego wyłączenia stacji, co powoduje zmiany hydrauliczne w sieci wodociągowej. Możliwym efektem tych działań jest krótkotrwałe pogorszenie się jakości wody (żółta barwa). Jest to spowodowane wymywaniem nagromadzonych w sieci wodociągowej związków manganu i żelaza. Służby Przedsiębiorstwa dołożą wszelkich starań, by zminimalizować to zjawisko.

Prosimy Klientów RPWiK w Dąbrowie Tarnowskiej o zwracanie większej uwagi na barwę wody i informowanie Przedsiębiorstwa o problemach występujących w poszczególnych punktach poboru wody.

Liczymy na zrozumienie i za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Opisana powyżej sytuacja, może potrwać do końca bieżącego miesiąca. Wtedy to instalacje z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, zostaną zastąpione nowoczesną, zmodernizowaną Stacją Uzdatniania Wody.

Zarząd RPWiK w Dąbrowie Tarnowskiej spółka z o.o. 

 

Liczba odsłon: 717
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.