Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie we współpracy z Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu już po raz szósty organizują Gminny Konkurs na Lalkę Teatralną, który towarzyszyć będzie 32. Małopolskiemu Przeglądowi Teatrów Lalkowych „O Wielką Nagrodę Zająca Poziomki”. Patronat honorowy nad tym konkursem objął Burmistrz Żabna Stanisław Kusior.

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych (kl. 0, kl. I-III, kl. IV-VI) z terenu gminy Żabno. Prace należy składać w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie, ul. Jagiełły 16 do 15 marca 2017 r., natomiast rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 23 marca 2017 r. w GCK w Żabnie w godzinach popołudniowych (dokładna godzina wręczenia nagród będzie umieszczona na stronach internetowych: www.biblioteka.zabno.pl oraz www.ck.zabno.pl).

Laureaci konkursu otrzymają nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Galę wręczenia nagród uświetni spektakl marionetkowy pt. „O rybaku i złotej rybce” w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” z Kielc. Wszystkie prace będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej.

Szczegóły w Regulaminie. Zapraszamy.

 

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

Liczba odsłon: 257
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.