Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Obwieszczenie Burmistrza Żabna z dnia 2 października 2015r. o przeprowadzeniu losowania członków składów Komisji w dniu 5 października 2015r.

 

Obwieszczenie Burmistrza Żabna

z dnia 2 października 2015r.

 

Informuję, że w związku ze zgłoszeniem większej liczby kandydatów do składów OKW Nr 3, 6, 8-11 od ustawowej liczby, przeprowadza się losowanie członków składów Komisji w dniu 5 października 2015r. o godzinie 900 w budynku Urzędu Miejskiego w Żabnie, pokój nr 12, na które zaprasza się przedstawicieli komitetów wyborczych zgłaszających kandydatów do Komisji w Gminie Żabno.

 

Informację wywiesza się na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Żabnie oraz na stronie internetowej Urzędu.

Losowanie przeprowadza się zgodnie z Uchwałą Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 11 kwietnia 2011r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. Nr 30, poz. 345 oraz z 2015r., poz. 223).

 

Burmistrz Żabna

 

 

Liczba odsłon: 1130
Autor: łz
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.