Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Wakacje jeszcze trwają, ale zajęcia w bibliotece w Bobrownikach Wielkich dobiegły już końca. Przez cały lipiec dwa razy w tygodniu dzieci z Bobrownik Wielkich i Łęgu Tarnowskiego spotykały się w bibliotece uczestnicząc w zorganizowanych dla nich zajęciach pod hasłem "120 przygód z Koziołkiem Matołkiem".

Możliwość spotkania z rówieśnikami, kolegami i koleżankami ze szkoły, wspólna zabawa,  wesoła i sympatyczna atmosfera, ciekawe tematy zajęć sprawiły, że chętnych nie brakowało i nikt się nie nudził. Zajęcia miały charakter literacko-plastyczny, rysowano kredkami i węglem, malowano farbami, robiono ozdoby z kartonu i papieru,  wykonywano orgiami. Nie zabrakło puzzli i gier planszowych. , rozwiązywano zagadki i kalambury, a wszystko to w towarzystwie Koziołka Matołka, który prowadził uczestników w kierunku Pacanowa.

Liczba odsłon: 1745
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.