Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

10 listopada odbył się V memoriał im. Barbary Kochańczyk w piłce siatkowej dziewcząt. Turniej ma na celu przede wszystkim upamiętnienie i przypomnienie młodzieży osoby która przez swoje zaangażowanie w prace była wzorem do naśladowania dla następnych pokoleń.

 - Pani Basia była nauczycielem wychowania fizycznego min. w Gimnazjum w Łęgu, założycielką i pierwszym prezesem UKS Magnum. Założyła zespół taneczny Impuls. Kierowała przez wiele lat pracami samorządu uczniowskiego w naszej szkole- przypomina Paweł Irla, obecny prezes UKS Magnum.
Co roku w organizacje turnieju czynnie włączają się nie tylko nauczyciele Gimnazjum ale i mąż , siostra i przyjaciele Barbary Kochańczyk.
Dla młodzieży która teraz reprezentuje barwy założonego przez nią klubu UKS Magnum jest to zawsze bardzo ważny moment sezonu. Przez swoją grę chcą uczcić pamięć swojego pierwszego prezesa. Choć wynik sportowy jest tu sprawą drugorzędną, to dla statystyk podajemy,  że w turnieju brało udział 6 drużyn z Gimnazjum w Wojniczu, Żabnie, Biadolinach Radłowskich, Miechowi Wielkich, i dwie drużyny z Łęgu.
 
Wyniki klasyfikacji po zakończeniu Memoriału:
1.Łęg Tarnowski I
2. Biadoliny Radłowskie
3.Łęg Tarnowski II
4.Żabno
5. Wojnicz
6.Miechowice Wielkie
Liczba odsłon: 3925
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.