Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Przedsiębiorcy i pracownicy z małych i średnich firmy oraz osoby planujące własną działalność mogą już korzystać z siedemnastu dedykowanych szkoleń internetowych w pięciu obszarach tematycznych: zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menedżerskie i specjalistyczne, marketing i sprzedaż, zagadnienia finansowe i prawne oraz wiedza ogólna.

Jesień przyniosła dalsze wzbogacenie oferty szkoleniowej Akademii PARP. Uruchomiliśmy pełne wersje szkoleń internetowych o zarządzaniu firmą w sytuacji kryzysu
oraz zabezpieczeniach transakcji handlowych. Wprowadzamy też nowe szkolenie internetowe na temat e-biznesu.
 
Z jednej strony światowy kryzys uderza w małe i średnie firmy, którym brakuje zasobów korporacyjnych graczy, z drugiej strony stwarza nowe szanse. Jak uniknąć jednego i skorzystać z drugiego? Odpowiedzi przynoszą nowe, uruchomione jesienią specjalistyczne moduły szkolenia internetowego „Zarządzanie firmą w sytuacji kryzysu”, w którym zajmujemy się strategiami antykryzysowymi, zarządzaniem finansowym w sytuacji kryzysu oraz najtrudniejszymi zagadnieniami zarządzania ludźmi.
 
Warto pamiętać, że światowa dekoniunktura nie musi oznaczać schematycznych zwolnień, redukcji wynagrodzeń i innych nerwowych posunięć. Może Twoja mała firma potrafi sobie świetnie radzić i osiągać cele biznesowe pomimo zamieszania na rynkach i spadku globalnego popytu? Inny moduł szkoleniowy poświęcony narzędziom prewencji i ostrzegania uczy jak rozpoznawać problemy własnej firmy i interpretować rozmaite sygnały.
 
Szkolenie internetowe Akademii PARP o zabezpieczaniu transakcji handlowych w nowych, specjalistycznych modułach rozwija umiejętności radzenia sobie z ryzykiem - w umowach
z kontrahentami, w cenach i kursach walut oraz w transakcjach zagranicznych. Opanowanie
tych modułów pomaga odróżnić, gdzie kończy się profesjonalne stosowanie opcji, a zaczyna hazard za firmowe pieniądze...
 
Wprowadzamy też pierwsze moduły szkolenia internetowego na temat e-biznesu. Pokazuje ono jak usprawniać i uelastyczniać firmę wykorzystując nowe technologie. Pełna wersja szkolenia zostanie uruchomiona do końca roku.
 
Przedsiębiorcy i pracownicy z małych i średnich firmy oraz osoby planujące własną działalność mogą już korzystać z siedemnastu dedykowanych szkoleń internetowych w pięciu obszarach tematycznych: zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menedżerskie i specjalistyczne, marketing i sprzedaż, zagadnienia finansowe i prawne oraz wiedza ogólna. Serdecznie zapraszamy!
 
Więcej informacji: msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 0-801 444 MSP (czyli 0-801 444 677)
Info.: Akademia PARP
Liczba odsłon: 1253
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
E-urząd
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.