Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Pracownicy Stowarzyszenia Zielony Pierścień Tarnowa wraz przedstawicielami koła gospodyń wiejskich "U Tatara" wzięli udział w targach inaugurujących realizację projektu pn. "Smak na produkt".

Pierwsza impreza targowa w ramach projektu została zorganizowana przez Podhalańską Lokalną Grupę Działania w dniach 6-7 maja br. w Kościelisku. W trakcie imprezy odbyły się prezentacje połączone z degustacją przygotowanych przez przedstawicieli poszczególnych LGD  potraw tradycyjnych. Dodatkowo, wystawiający dzielili się ze zwiedzającymi informacjami na temat składników prezentowanych potraw oraz historii ich powstania i związania z lokalną tradycją. Zwiedzającym towarzyszyły występy lokalnych zespołów muzycznych za czele  z folkową grupą "Turnioki". Region objęty działaniem LGD Zielony Pierścień Tarnowa reprezentowało koło gospodyń „U Tatara” z Siedliszowic.

/info: LGD ZPT/

 

Liczba odsłon: 4167
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
System Informacji Przestrzennej
Odpady komunalne
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video
Desk
Małopolska
500+
Stop przemocy
Wybory Samorządowe 2018
RODO
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.