Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W upalne niedzielne popołudnie 6 lipca w Łęgu Tarnowskim na Orliku odbył się turniej piłki nożnej zorganizowany przez LKS Łęgovia w ramach projektu "Na sportowo-stop nałogom" współfinansowany przez Burmistrza Żabna.

W turnieju udział wzięły drużyny trampkarzy: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA,  ŁĘGOVIA  I, ŁĘGOVIA II ( Ilkowice + Bobrowniki). Na turniej dotarł zespół z NIEDOMIC.  

Nagrodami w turnieju były puchary dla każdej drużyny, medale dla każdego zawodnika oraz paczki ze " słodkościami". W turnieju nie zabrakło emocji oraz gry FAIR-PLAY.  Dzieci świetnie się bawiły grając w piłkę i jak same mówiły " ...cieszymy się, że jest tak piękny obiekt do gry w piłkę nożną i nie tylko w naszej miejscowości, gdzie można mile spędzić czas z kolegami grając w piłkę…" 
Najlepszą drużyną okazała się Termalica Bruk-Bet Nieciecza, następnie ŁĘGOVIA I  i ŁĘGOVIA II (( Ilkowice + Bobrowniki). Wręczono statuetki dla najlepszego bramkarza oraz zawodnika turnieju  ,,Na sportowo-stop nałogom”.
Zarząd Klubu LKS " ŁĘGOVIA" ŁĘG TARNOWSKI składa serdeczne podziękowania na ręce Burmistrza GMINY ŻABNO za wsparcie finansowe w ramach projektu ,,Na sportowo-stop nałogom”.  Cieszymy się iż sport w naszej Gminie rośnie w siłę i oby tak dalej. 
 
Liczba odsłon: 3675
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.