Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Dwudzieste "Spotkanie z Fotografem", które odbyło się na Sali kinowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, poświęcone zostało omówieniu sposobów wykonywania zdjęć panoramicznych. Wykład na ten temat poprowadził Łukasz Dołęga.

Widać było duże doświadczenie zaproszonego gościa- Łukasza Dołęgi, który poprowadził blisko trzygodzinny wykład na temat wykonywania panoram. Głównie skoncentrowano się na panoramach sferycznych, które coraz częściej prezentowane są w Internecie. Są one bardzo atrakcyjne dla przeglądających, bowiem umożliwiają ruch w zakresie 360 stopni na boki i 180 stopni w górę i dół. Aby wykonać taką panoramę należy posiadać odpowiedni sprzęt oraz umiejętności w posługiwaniu się oprogramowaniem. Łukasz, który na co dzień zajmuje się wykonywaniem panoram zawodowo, zdradził wiele tajników umożliwiającym zrobienie gotowej panoramy. Uczestnicy warsztatów byli uczestnikami także pokazu powstawania panoramy, ponieważ taka została wykonana również na sali kinowej Centrum Kultury.

„Spotkania z Fotografem” to cykliczne warsztaty i prezentacje z zaproszonymi gośćmi, którzy pokazują swój dorobek z dziedziny fotografii, a także opowiadają o sposobach pracy i technikach wykonywania zdjęć.

 

 ZOBACZ PANORAMĘ SALI KINOWEJ

Liczba odsłon: 1715
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.