Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W holu Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Żabnie czynna jest wystawa "Architektura sakralna Tarnowa". Zdjęcia prezentowane na wystawie pochodzą z albumu "Stolica diecezji. Architektura sakralna Tarnowa", publikacji wydanej przez Stowarzyszenie PLUS ULTRA, w celu uczczenia 225-lecie Diecezji Tarnowskiej.

Wystawa prezentuje kościoły, kaplice i inne miejsca kultu w Tarnowie. Zdjęcia te przedstawiają nie tylko zewnętrzne wizerunki budowli sakralnych, ale również ich wnętrza oraz detale. Ekspozycja przygotowana przez Urząd Miasta Tarnowa prezentowana była już podczas XXXV Międzynarodowych Targów Sztuki Ludowej w Krakowie, na Rynku w Tarnowie, a teraz do połowy lutego br. można obejrzeć ją również w Żabnie. Autorem fotografii jest Marcin Głuszek, członek Towarzystwa Fotograficznego POZYTYWni.
 


 

Liczba odsłon: 2236
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.