Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Tomasz Pietruszka, uczeń żabnieńskiej Szkoły Ponadgimnazjalnej, został nagrodzony przez Burmistrza Żabna i Radę Miejską stypendium sportowym.

 


Stypendia sportowe są przyznawane sportowcom w Żabnie, którzy wyspecjalizowali się w swoich dyscyplinach i mają w swoim dorobku niejedno zwycięstwo. Rada Miejska niejednokrotnie nagradzała już wędkarzy zdobywających międzynarodowe trofea, czy też koszykarkę wygrywającą coraz więcej meczy i turniejów. Tym razem nagroda trafiła do sztangisty. Tomasz Pietruszka jest pasjonatem podnoszenia ciężarów. Ćwiczy głównie w domu, ale również z klubem „Unii” Tarnów. Jego dobra forma w tym sezonie pozwoliła mu sięgnąć po laury na XXXVIII Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w Podnoszeniu Ciężarów w Tarnowie, gdzie zdobył 2 pierwsze miejsca w kategoriach Open i Junior. Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Żabnie został uhonorowany nagrodą finansową z funduszu stypendiów sportowych, którą odebrał od burmistrza Żabna Stanisława Kusiora i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żabnie Krzysztofa Wójcika.

 

 

Liczba odsłon: 4775
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.