Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W niedzielne popołudnie gminę Żabno odwiedził wicepremier Waldemar Pawlak. W Niecieczy odbyła się konferencja prasowa z jego udziałem.

Wicepremier Waldemar Pawlak, który w niedzielę wizytował w Wierzchosławicach, mateczniku ludowców, odwiedził również stadion sportowy Termalica Bruk- Bet Nieciecza. Tutaj odbyła się krótka konferencja prasowa dla dziennikarzy. Tuż przed wizytą premiera na stadionie sportowym rozpoczął się mecz juniorów z Niecieczy, którzy podejmowali zespół z Tuchowa. Końcówkę ich zmagań obejrzał również wicepremier.

W niedzielne popołudnie rozgrywki piłkarskie toczone były na wielu stadionach w gminie, do nietuzinkowego spotkania doszło w Żabnie, gdzie naprzeciw siebie stanęły drużyny Oldboyów z Żabna i reprezentacji księży.
Również w Niedomicach można było ciekawie spędzić popołudnie. Tutaj Gminne Centrum Kultury zorganizowało „pożegnanie lata”. Wydawać by się mogło, że impreza plenerowa w październiku spisana jest na straty, jednak na stadionie sportowym pojawiło się kilkaset osób. Na scenie odbył się szereg konkursów dla dzieci, a na finał zagrał zespół „Czarne koty”.
 
 
Liczba odsłon: 4368
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.