Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W niedzielne popołudnie gminę Żabno odwiedził wicepremier Waldemar Pawlak. W Niecieczy odbyła się konferencja prasowa z jego udziałem.

Wicepremier Waldemar Pawlak, który w niedzielę wizytował w Wierzchosławicach, mateczniku ludowców, odwiedził również stadion sportowy Termalica Bruk- Bet Nieciecza. Tutaj odbyła się krótka konferencja prasowa dla dziennikarzy. Tuż przed wizytą premiera na stadionie sportowym rozpoczął się mecz juniorów z Niecieczy, którzy podejmowali zespół z Tuchowa. Końcówkę ich zmagań obejrzał również wicepremier.

W niedzielne popołudnie rozgrywki piłkarskie toczone były na wielu stadionach w gminie, do nietuzinkowego spotkania doszło w Żabnie, gdzie naprzeciw siebie stanęły drużyny Oldboyów z Żabna i reprezentacji księży.
Również w Niedomicach można było ciekawie spędzić popołudnie. Tutaj Gminne Centrum Kultury zorganizowało „pożegnanie lata”. Wydawać by się mogło, że impreza plenerowa w październiku spisana jest na straty, jednak na stadionie sportowym pojawiło się kilkaset osób. Na scenie odbył się szereg konkursów dla dzieci, a na finał zagrał zespół „Czarne koty”.
 
 
Liczba odsłon: 5461
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.