Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie po raz kolejny w tym roku organizuje eliminacje powiatowe do Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej "POSZUKIWANIA".

Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie po raz kolejny w tym roku organizuje eliminacje powiatowe do Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej „POSZUKIWANIA”, które odbędą się 6 października 2011 roku . W całości przedsięwzięcia uczestniczą dzieci i młodzież powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Wielki finał Turnieju planowany jest w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku. Patronat nad turniejem objął burmistrz Żabna – Stanisław Kusior oraz starosta tarnowski Mieczysław Kras.

Turniej, rozbudzając poczucie estetyki, ma na celu przygotowanie do aktywnego uczestnictwa w kulturze, popularyzację literatury poprzez piękno słowa mówionego. Pozwala na realizację marzeń artystycznych dzieci i młodzieży, pomagając w odkrywaniu – poszukiwaniu ich zdolności i wrażliwości na otaczający świat i ludzi.
 
Konkurs przeprowadzony zostanie w 2 kategoriach artystycznych: konkurs recytatorski i poezja śpiewana oraz w 3 grupach wiekowych: szkoły podstawowe (klasy IV – VI), gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.
            Zwycięzcy turnieju otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy oraz wezmą udział w finale międzypowiatowym wBrzesku.
Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w „Poszukiwaniach”, a zgłoszenia można nadsyłać na adres organizatora do 30 września.
 
KARTA ZGŁOSZENIOWA

REGULAMIN
Liczba odsłon: 4132
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.