Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Towarzystwo Fotograficzne POZYTYWni w Żabnie zaprasza wszystkich interesujących się fotografią na spotkanie organizacyjne wszystkich chcących uczestniczyć w realizacji projektu "Nasze czasy- przyszłe wspomnienie".


Projekt zakłada wspólne warsztaty fotograficzne, spotkania, prelekcje, wykład o prawie prasowym w fotografii oraz wydanie albumu z fotografiami z gminy i zorganizowanie finałowej wystawy, podsumowującej prace. Towarzystwo Fotograficzne POZYTYWni już drugi raz otrzymało wsparcie finansowe z programu "Działaj Lokalnie" Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w celu podziału szeregu zadań, które podczas pieciomiesięcznych spotkań będą miały miejsce. Spotkanie odbędzie się w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, 12 maja o godzinie 17:30. Zapraszamy.

Liczba odsłon: 1291
Autor: Marcin Głuszek
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.