Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie serdecznie zaprasza na wystawę fotografii p.t. "Moskwa - Petersburg, rosyjski kalejdoskop".

Wystawa prezentuje zdjęcia wykonane podczas wyjazdów naukowych studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, a przedstawiają różnorodny sposób patrzenia na rzeczywistość Rosji XXI w. Każda fotografia to inna rzeczywistość, inny sposób patrzenia, inna historia, chociaż kontrast Moskwa – Petersburg jest szczególnie wyeksponowany. Stąd tytuł „Moskwa – Petersburg, rosyjski kalejdoskop” wydaje się najbardziej oddawać przesłanie wystawy.
Wystawa czynna jest do końca lutego w holu żabnieńskiej Biblioteki w godz. 10.00 – 18.00, a udostępniona jest dzięki życzliwości Rady Kół Naukowych UJ oraz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.
Liczba odsłon: 791
Autor: Marcin Głuszek
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd
ePUAP
System Informacji Przestrzennej
Pion - Portal nieruchomości
Punkt Pomocy Prawnej
Odpady komunalne
Galerie zdjęć
Video
System powiadamiania SMS
500+
Desk
Małopolska
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
Stop przemocy
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.