sobota, 23 maja 2015
Strona główna » Informacje » Aktualności

Wymień dowód w niedzielę
2007-08-29
Burmistrz Żabna informuje, że dnia 16 września 2007 r. tj., w niedzielę, przeprowadzona będzie w Urzędzie Miejskim w Żabnie w godz. od 900 do 1500 akcja wymiany książeczkowych dowodów osobistych dla mieszkańców: Niedomic, Łęgu Tarnowskiego, Bobrownik Wielkich, Ilkowic, Niecieczy, Czyżowa i Pasieki Otfinowskiej. Pobierz wniosek o wymianę dowodu.

Burmistrz Żabna informuje, że dnia 16 września 2007 r. tj., w niedzielę, przeprowadzona będzie w Urzędzie Miejskim w Żabnie w godz. od 900 do 1500  akcja wymiany książeczkowych dowodów osobistych dla mieszkańców: Niedomic, Łęgu Tarnowskiego, Bobrownik Wielkich, Ilkowic, Niecieczy, Czyżowa i Pasieki Otfinowskiej.
 
Wszystkie osoby, które do tej pory nie wymieniły starych dowodów osobistych, a z różnych przyczyn nie mogą tego zrobić w normalnych godzinach pracy Urzędu, będą mogły w tym dniu złożyć wniosek o wydanie nowego dowodu osobistego.
 
      Jednocześnie informuję, że w tym dniu będzie dostępny również fotograf co umożliwi Państwu załatwienie całej sprawy w tym samym dniu.
 
Do wniosku o wydanie dowodu osobistego należy dołączyć:
-                    dwie aktualne fotografie z całkowicie osłoniętym lewym uchem,
-                    odpis skrócony aktu urodzenia (panny, kawalerowie) lub aktu małżeństwa (żony, mężowie). Aktów tych nie dołącza się jeżeli znajdują się one w miejscowych księgach Urzędu Stanu Cywilnego oraz jeżeli dane osobowe nie zmieniły się od czasu wydania ostatniego nowego dowodu osobistego.
-                  dotychczasowy dowód osobisty lub ważny paszport polski (do wglądu)
-                  dowód uiszczenia opłaty - 30 zł (opłaty dokonuje się w kasie Urzędu po uprzednim sprawdzeniu dokumentów)
 
Wszelkich informacji na temat dokumentów niezbędnych do wyrobienia dowodu osobistego udziela Ewidencja Ludności i Dowodów Osobistych – wejście do Urzędu Stanu Cywilnego w Żabnie - nr tel. (014) 645-61-06.


>>Pobierz wniosek<<

Opublikował: Marcin Głuszek

» ilość oglądnięć tej strony: 1013
« powrót
Barwy i symbole Żabna

BIP Urzędu Miejskiego

 

 Gospodarowanie odpadami


ANKIETA 


TELEFONICZNY SYSTEM POWIADAMIANIA W GMINIE ŻABNO

Informacja o strefie płatnego parkowania w Żabnie

Indormacje o strefie płatnego parkowania w Żabnie

  

  
pogoda.net


 

"Wirtualny spacer" po gminie Żabno

Wirtualne Żabno

 
Wyszukiwarka

Warto sprawdzić
Partner serwisu

Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji

Usuwanie drzew

 

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza Państwa zgodę.
Polityka cookies.
>> Urząd Miejski w Żabnie© <<
?>